dzień dobry
mam pytanie czy ktos z forumowiczów wie i moze sie podzielić wiedzą jak zaimportowac dane do programu DT 4 ???
Obecny czas: 2026-06-16, 01:16
News of Programy ATWszystkich postów: 59950 • Wszystkich tematów: 18637 • Wszystkich użytkowników: 6329