Wyszukiwarka znalazła 1295 wyniki(ów)

Wróć do zaawansowanego wyszukiwania

Re: 05.09.2019 - komentarze na czwartek

jak nie wiadomo co grają to najprawdopodobniej jest to jakaś fala 4 patrząc na wykres to jedyne co przychodzi mi do głowy jest to, że gramy falę 4wC w całej korekcie trwającej od początku 2018 roku, więc czeka nas jeszcze pogłębiebie spadków i w okolicy 2000 (albo może i niżej) korekta zostanie zak...
przez 7777777777777
2019-09-05, 13:29
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 05.09.2019 - komentarze na czwartek
Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16506

Re: 05.09.2019 - komentarze na czwartek

Mam takie wrażenie jakby wzrosty - podbicia miały charakter ratunkowy a potem rynek wraca do spadku pod własnym ciężarem. tak do 3.91 za usd/pln może ściemniać jak nie osłabi się usd/pln powyżej 3.95 to też jednoznacznie za pln przemawia a przełożenie czasowe na gpw to drugorzędna kwestia (raczej) ...
przez 7777777777777
2019-09-05, 12:42
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 05.09.2019 - komentarze na czwartek
Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16506

Re: 05.09.2019 - komentarze na czwartek

Ole napisał(a):Mam takie wrażenie jakby wzrosty - podbicia miały charakter ratunkowy a potem rynek wraca do spadku pod własnym ciężarem.

tak do 3.91 za usd/pln może ściemniać
przez 7777777777777
2019-09-05, 12:25
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 05.09.2019 - komentarze na czwartek
Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16506

Re: 05.09.2019 - komentarze na czwartek

Czy ktoś teraz może powiedzieć że super czwartek to nie jest super:) olbrzymi obrót widać miski sie nie poddają...co poradzić zamknałem L i czekam bo po tej swieczce godzinowej powinno zatrybic w góre a nie chce. zejscie pod 2100 bedzie tragedia byka Jak nastroje u Was? nastrój marny ale czy to nie...
przez 7777777777777
2019-09-05, 11:58
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 05.09.2019 - komentarze na czwartek
Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16506

Re: 05.09.2019 - komentarze na czwartek

rubik napisał(a):2100 bronią jak niepodległości

problem że powinni bronić 2156 a nie 2100 :lol:
przez 7777777777777
2019-09-05, 10:30
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 05.09.2019 - komentarze na czwartek
Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16506

Re: 05.09.2019 - komentarze na czwartek

wygląda że buy z h1 pójdzie teraz kluczowe czy lop wzrośnie po sygnale :roll:
przez 7777777777777
2019-09-05, 10:19
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 05.09.2019 - komentarze na czwartek
Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16506

Re: 05.09.2019 - komentarze na czwartek

dax zrobił swoje minimum spx zrobił a banan ma wszystko przed sobą :-P mówisz, że dość daxowi? ja konsekwentnie eL trzymam i czekam na wybicie 126xx nie mówię tylko że klasycznie rozpoczął luka powrót konsola na półce i dalej opór ma z równości fal w okolicy 12150/70 a swoją linię na piachu 12220 ;...
przez 7777777777777
2019-09-05, 09:54
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 05.09.2019 - komentarze na czwartek
Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16506

Re: 05.09.2019 - komentarze na czwartek

ryztyz napisał(a):strzasniecie i już powinni gore zaliczyc....mam nadzieje ze byk juz ubrany w palto misia
problem sie zrobi jak zejda pod 2098

oby nie zeszło pod 2100 bo to jak powrót do wczorajszego casino :roll:
przez 7777777777777
2019-09-05, 09:47
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 05.09.2019 - komentarze na czwartek
Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16506

Re: 05.09.2019 - komentarze na czwartek

7777777777777 napisał(a):2100 szybko dziś już gramy wczoraj to jak mawiał klasyk gpw to casino :roll:

nad 2125 dziś już będzie pozytywniej dla byczka
dax zagrał klasycznie tu się nie ma do czego przyczepić jak w książce :-)
przez 7777777777777
2019-09-05, 09:38
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 05.09.2019 - komentarze na czwartek
Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16506

Re: 05.09.2019 - komentarze na czwartek

2100 szybko dziś już gramy wczoraj to jak mawiał klasyk gpw to casino :roll:
przez 7777777777777
2019-09-05, 09:33
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 05.09.2019 - komentarze na czwartek
Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16506

Re: 05.09.2019 - komentarze na czwartek

dax zrobił swoje minimum spx zrobił a banan ma wszystko przed sobą :-P
przez 7777777777777
2019-09-05, 09:03
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 05.09.2019 - komentarze na czwartek
Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 16506

Re: 04.09.2019 - komentarze na środę

rubik napisał(a):Ktoś tu mocno oszukuje, albo PLN albo WIG...

pod 3.91 będzie wszystko jasne ;-)
przez 7777777777777
2019-09-04, 17:07
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 04.09.2019 - komentarze na środę
Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 23752

Re: 04.09.2019 - komentarze na środę

piłkarsko patrząc na dzisiejszą sesję to byk po dobrym początku przegrywa sromotnie na własnym boisku :-|
przez 7777777777777
2019-09-04, 16:41
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 04.09.2019 - komentarze na środę
Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 23752

Re: 04.09.2019 - komentarze na środę

prezes102 napisał(a):Nowicjusz, biorę zatem z powrotem S. Ale jak mnie nabrałeś... :evil:

prezes 102 Ty jeszcze masz pieniądze ? :roll:
przez 7777777777777
2019-09-04, 16:02
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 04.09.2019 - komentarze na środę
Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 23752

Re: 04.09.2019 - komentarze na środę

rubik napisał(a):
7777777777777 napisał(a):
ryztyz napisał(a):Teraz wazna chwila wg mnie....albo wyciagaja za uszy albo juz dol...jaka decyzja kierownika?

miś jest szalony szacun za walkę 8-)

w końcu się wykrwawi

zanim się wykrwawi niejednego byka przerobi :mrgreen:
przez 7777777777777
2019-09-04, 15:17
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 04.09.2019 - komentarze na środę
Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 23752

Re: 04.09.2019 - komentarze na środę

rubik napisał(a):
7777777777777 napisał(a):tak sobie gdybam od kilku sesji 2200 banan 12200 dax i 2974 spx ale cuś nie dociągnie chyba
skoro siedzę na długich to zapewne banan :mrgreen:

co tak skromnie? :roll:

minimalne poziomy jakby jeszcze należało dokończyć korekty czasowo ;-)
przez 7777777777777
2019-09-04, 14:56
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 04.09.2019 - komentarze na środę
Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 23752

Re: 04.09.2019 - komentarze na środę

ryztyz napisał(a):Teraz wazna chwila wg mnie....albo wyciagaja za uszy albo juz dol...jaka decyzja kierownika?

miś jest szalony szacun za walkę 8-)
przez 7777777777777
2019-09-04, 14:51
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 04.09.2019 - komentarze na środę
Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 23752

Re: 04.09.2019 - komentarze na środę

tak sobie gdybam od kilku sesji 2200 banan 12200 dax i 2974 spx ale cuś nie dociągnie chyba
skoro siedzę na długich to zapewne banan :mrgreen:
przez 7777777777777
2019-09-04, 14:34
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 04.09.2019 - komentarze na środę
Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 23752

Re: 04.09.2019 - komentarze na środę

niezłe szopki odwalają :roll: przy takim usd i pln :mrgreen:
przez 7777777777777
2019-09-04, 14:11
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 04.09.2019 - komentarze na środę
Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 23752

Re: 04.09.2019 - komentarze na środę

nowicjusz napisał(a):Ja to widzę tak że do wygasu będzie słabo być może nawet osiągniemy 2000
A potem chyba ostro do góry Widać to po energetykach które zwykle z miesięcznym wyprzedzeniem pokazują kierunek.
Pozdro

to ja dla równowagi liczę na 2208 i później do sprawdzenia czy to ABC czy 1,2,3 8-)
przez 7777777777777
2019-09-04, 09:58
 
Forum: Komentarz po sesji
Temat: 04.09.2019 - komentarze na środę
Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 23752
PoprzedniaNastępna

Wróć do zaawansowanego wyszukiwania