Wróć do zaawansowanego wyszukiwania
Ole napisał(a):Mam takie wrażenie jakby wzrosty - podbicia miały charakter ratunkowy a potem rynek wraca do spadku pod własnym ciężarem.
rubik napisał(a):2100 bronią jak niepodległości
ryztyz napisał(a):strzasniecie i już powinni gore zaliczyc....mam nadzieje ze byk juz ubrany w palto misia
problem sie zrobi jak zejda pod 2098
7777777777777 napisał(a):2100 szybko dziś już gramy wczoraj to jak mawiał klasyk gpw to casino
rubik napisał(a):Ktoś tu mocno oszukuje, albo PLN albo WIG...
prezes102 napisał(a):Nowicjusz, biorę zatem z powrotem S. Ale jak mnie nabrałeś...
rubik napisał(a):7777777777777 napisał(a):ryztyz napisał(a):Teraz wazna chwila wg mnie....albo wyciagaja za uszy albo juz dol...jaka decyzja kierownika?
miś jest szalony szacun za walkę
w końcu się wykrwawi
rubik napisał(a):7777777777777 napisał(a):tak sobie gdybam od kilku sesji 2200 banan 12200 dax i 2974 spx ale cuś nie dociągnie chyba
skoro siedzę na długich to zapewne banan
co tak skromnie?
ryztyz napisał(a):Teraz wazna chwila wg mnie....albo wyciagaja za uszy albo juz dol...jaka decyzja kierownika?
nowicjusz napisał(a):Ja to widzę tak że do wygasu będzie słabo być może nawet osiągniemy 2000
A potem chyba ostro do góry Widać to po energetykach które zwykle z miesięcznym wyprzedzeniem pokazują kierunek.
Pozdro