Dołącz do panelu i wspomóż polską naukę

Sprawy intrygujące mniej lub bardziej, czyli życie toczy się nie tylko na giełdzie.

Dołącz do panelu i wspomóż polską naukę

Postprzez arczarna » 2015-02-15, 20:50

Zapraszamy do udziału w naszym projekcie, w którym będziesz mógł/mogła pomagać nauce i wygrywać nagrody!

Zakład Psychologii Stosunków Międzygrupowych przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do uczestnictwa w Panelu Badań Społecznych. Naszym celem jest stworzenie bazy osób chętnych do udziału w badaniach psychologicznych. Badania te odbywają się zarówno przez Internet, jak i są prowadzone w naszych laboratoriach.

Każdemu projektowi będzie towarzyszyło losowanie nagród lub stosowne wynagrodzenie za czas, który poświęcisz.

Nie zwlekaj - rozwój polskiej nauki zależy od Ciebie!

Aby dołączyć do Społecznego Panelu Badawczego, zarejestruj się na stronie klikając w podany link http://panel.psych.uw.edu.pl/ i weź udział w badaniu wstępnym. Wśród uczestników badania wstępnego do 28 lutego 2015 r. rozlosujemy czytnik ebooków Kindle Paperwhite 2 i 10 bonów o wartości 50 PLN do sklepu internetowego merlin.pl.


O CO ZAPYTAMY?

Nie zapytamy Cię o używany proszek do prania ani ulubioną markę perfum, ale o Twoje przekonania i postawy. Nie prowadzimy badań marketingowych, a wszystkie nasze projekty wynikają z chęci zrozumienia mechanizmów kierujących życiem społeczeństw i jednostek.

CO W ZAMIAN?

Uczestnictwo w panelu to nie tylko możliwość wyrażenia opinii. Każdemu badaniu internetowemu będzie towarzyszyło losowanie nagród, a każda wizyta w laboratorium będzie się wiązała z odpowiednim wynagrodzeniem. Wśród uczestników badania wstępnego do 28 lutego 2015 r. rozlosujemy czytnik ebooków Kindle Paperwhite 2 i 10 bonów o wartości 50 PLN do sklepu internetowego merlin.pl.

CZY MOGĘ WAM ZAUFAĆ?

Prowadząc nasze badania, kierujemy się „Kodeksem etyczno-zawodowym psychologa”. Od uczestników zbieramy tylko adres email używany w celach kontaktowych. Adresy email są przez nas traktowane ściśle poufnie, a dostęp do nich mają wyłącznie administratorzy systemu. Badacze ogłaszający swoje badania w panelu mają dostęp wyłącznie do losowo przyznawanych numerów identyfikacyjnych. Wyniki badań analizowane są zbiorowo, bez odniesienia do pojedynczych uczestników. Z udziału w panelu można zrezygnować w każdej chwili.

JUŻ TERAZ!

Aby dołączyć do Społecznego Panelu Badawczego, zarejestruj się na stronie klikając w podany link (http://panel.psych.uw.edu.pl/ i weź udział w badaniu wstępnym). Celem tego badania jest poznanie postaw i cech uczestników panelu, na podstawie których będziemy wybierać osoby zapraszane do kolejnych badań. W związku z tym, badanie to jest stosunkowo długie – udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania zajmuje ok. 30 minut. Jest ono dla nas bardzo ważne i przypominamy również, że wśród osób, które wypełnią cały kwestionariusz, rozlosowane zostaną czytnik ebooków Kindle Paperwhite 2 i 10 bonów o wartości 50 PLN do sklepu internetowego merlin.pl.

LINK DO BADANIA: http://panel.psych.uw.edu.pl/

Zespół Zakładu Psychologii Stosunków Międzygrupowych

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
arczarna
 
Posty: 1
Dołączenie: 2015-02-15, 17:25

Re: Dołącz do panelu i wspomóż polską naukę

Postprzez Kuba hugo » 2015-02-16, 16:21

Brzmi zachęcająco :P
Kuba hugo
 
Posty: 2
Dołączenie: 2015-02-16, 16:01

Re: Dołącz do panelu i wspomóż polską naukę

Postprzez ptns » 2015-03-20, 22:08

Ja także jestem chętny tylko link nie działa..
ptns
 
Posty: 2
Dołączenie: 2015-03-19, 23:26

Re: Dołącz do panelu i wspomóż polską naukę

Postprzez herold725 » 2015-03-29, 19:43

Mi też nie działa link :/ Czy ktoś może wrzucić inny?
herold725
 
Posty: 3
Dołączenie: 2015-03-26, 10:17


Powróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron