Obecny czas: 2022-08-14, 03:22

News News of Dane

Site map of Dane » Forum : Dane

Źródła danych, płatne/bezpłatne, sposoby, metody, skrypty, problemy

adidas ultra boost 21 donne

Che si tratti di una strada cittadina, di una pista indoor o di un sentiero boschivo scarpe adidas scontate fangoso, le scarpe da ginnastica adidas Ultraboost aumenteranno la tua corsa, facendo la differenza quando insegui la tua ultima sfida di corsa. Ultraboost 21 presenta una nuova silhouette più elegante costruita per un comfort ancora maggiore in nuovissime colorazioni super fresche.

La definizione di migliore non si ferma mai. Quando abbiamo lanciato le prime adidas Ultraboost, ...
Read more : adidas ultra boost 21 donne | Wyświetleń : 25 | Odpowiedzi : 0


Stooq rezygnuje z bazy do Metastocka!

Dzień dobry,

Zgodnie z informacją na stooq.pl baza danych do Metastocka będzie dostępna tylko do 1 kwietnia b.r.
Czy ktoś ma jakieś pomysły skąd ściągać dane intraday zagranicznych indeksów, towarów i głównych par walutowych?

Może ktoś korzystał z płatnych serwisów i może się podzielić opinią? Z tego co widzę to bezpłatne dane są tylko w interwale EOD. Dane intra raczej tylko płatne. Chyba że się mylę.

Ktoś? Coś?

Pozdrawiam,

LeM
Read more : Stooq rezygnuje z bazy do Metastocka! | Wyświetleń : 1411 | Odpowiedzi : 3


Bezpłatna aplikacja dla inwestujących

Witajcie,
Testuję od jakiegoś czasu fajne narzędzie, dzięki któremu jestem na bieżąco z notowaniami giełdowymi, nazywa się Pasek Biznesowy. Dane pokazują się w formie paska na dole komputera, tak jak w programach telewizyjnych. Polecam, wygodna sprawa, można sobie potestować za darmo http://www.pasekbiznesowy.pl/
pozdrawiam,
Marek
----
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Read more : Bezpłatna aplikacja dla inwestujących | Wyświetleń : 2340 | Odpowiedzi : 4


Serwisy informacyjne dla inwestora....

Słuchajcie mam do was prośbę, a mianowicie: z jakich serwisów korzystacie by mieć wszelkie dane, notowania itd online, ale tak naprawdę w czasie rzeczywistym. Z jakich?
To pytanie nie jest w odpowiednim miejscu być może zadane. Ja się podzielę, ale Wy może posiadacie jeszcze lepszy dostęp do informacji. Ja nie działam natychmiast, ale w wyniku danych czasami działam. I zastanawiam się, czy mam najszybszy czy jeszcze inny dostęp działa?
Prośba do admina do udostępnienia tego ...
Read more : Serwisy informacyjne dla inwestora.... | Wyświetleń : 14960 | Odpowiedzi : 27


Przenoszenie danych z NOL3 lub MT4 do MetaStock

Pojawiła się nowa wersja programiku i została odświeżona dokumentacja. Niestety z braku czasu tym razem zmiany niewielkie, dodano tak zwane backfill czyli możliwość wczytywania plików z MetaTrader (XTB-Trader).

W tym celu w programie MetaTrader otwieramy dany wykres, wybieramy okres (M1, M5, M15, M30, H1, H4, D1, W1, MN), przewijamy wykres wstecz tak aby jak najwięcej danych historycznych zostało załadowanych, naciskamy skrót klawiszy Ctrl+S (Save) i zapisujemy plik PRN lub CSV w katalogu. Następnie ten właśnie ...
Read more : Przenoszenie danych z NOL3 lub MT4 do MetaStock | Wyświetleń : 1475 | Odpowiedzi : 1


Przenoszenie danych z Metatrader 4 (MT4) do MetaStock

Kolejna zmiana w moim programiku - dodałem możliwość spięcia z programem metatrader 4 (MT4). Testowałem dwa dni na wersji demo dostępnej w xtb (https://www.xtb.pl/strona.php?p=99&cp=1) i działa bez najmniejszych przerw czy problemów.

Osobiście zacząłem z tego korzystać aby na jednym wykresie metastocka wyświetlić FW20 wraz z DE30, są one ostatnimi czasy dość dobrze skorelowane.

W celu spięcia wspomnianych programów należy po pierwsze w programie metatrader zaznaczyć w opcjach "Włącz DDE ...
Read more : Przenoszenie danych z Metatrader 4 (MT4) do MetaStock | Wyświetleń : 1044 | Odpowiedzi : 0


Przenoszenie danych z NOL3 do MetaStock

Jakiś czas temu stworzyłem na własne potrzeby narzędzie do przenoszenia danych z NOL3 do MetaStock oraz odświeżające otwarty wykres w MetaStocku po dopisaniu nowych danych. Program ten jest na tyle stabilny że postanowiłem udostępnić go forumowiczom, może się przyda jeszcze komuś.

Jest to wersja portable czyli nie ma potrzeby instalacji, wystarczy rozpakować archiwum i uruchomić plik MSDataSync.exe. Do prawidłowej pracy wymagane jest wskazanie katalogu z plikami metastock, do których mają być przenoszone notowania (można wskazać ...
Read more : Przenoszenie danych z NOL3 do MetaStock | Wyświetleń : 3946 | Odpowiedzi : 5


Konwerter danych metastock na inne okresy czasowe

Arkusz służy do konwersji danych metastock np. tickowych na dane o większym okresie czasowym, na przykład 1 lub 5 minutowe. Ma to na celu zmniejszenie objętości zajmowanych danych (jeden plik Metastock może zawierać maksymalnie około 65 tys. rekordów) bez utraty ich dokładności. Dzięki temu przeciętna sesja dla FW20 zamiast kilkunastu tysięcy rekordów dla danych tickowych zajmuje mniej niż pięćset wpisów dla danych minutowych. W ten sposób w jednym pliku Metastock możemy umieścić ponad 100 sesji ...
Read more : Konwerter danych metastock na inne okresy czasowe | Wyświetleń : 1281 | Odpowiedzi : 0


[METASTOCK] baza metastocka

Prosze o pomoc jak przekonwertowac dane w metastocku w downloaderze z 5 minutowych na 60 min
jak stworzyc ten plik?
wiem, ze sie kopiuje z wykresu intra 60 min do dloadera, tylko ,ze rok 1800 mi sie pojawia........trzeba chyba zmienic strefe czasową , ktos pamieta na jaka?
Read more : [METASTOCK] baza metastocka | Wyświetleń : 2316 | Odpowiedzi : 3


[METASTOCK] pomoc metas a akcje net

Proszę o pomoc
- czy można gdzies zachowac pliki favorites metastocka przy reinstalacji, zeby za kazdym razem nie tworzyc ich na nowo????,
- czy mozna gdzies zachowac przy reinstalacji metasa ''custom toolbars properities''????

Prosze fachowcow o rade
Read more : [METASTOCK] pomoc metas a akcje net | Wyświetleń : 2086 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Wszystkich postów: 49285 • Wszystkich tematów: 5283 • Wszystkich użytkowników: 4833

cron